O NAS

 

 

 

 

Zakład Usług Pogrzebowych "SEPULTURA" jest firmą, działającą na rynku funeralnym od połowy 2008 roku.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów i wymaganiom stawianym przez dzisiejszy rynek funeralny, stosując zawsze indywidualne podejście do przyjętego zlecenia. Dokładamy wszelkich starań, aby w tych trudnych dla każdego człowieka chwilach stanowić oparcie i służyć pomocą w rozwiązywaniu wszelakich problemów związanych z organizacją ceremonii pogrzebowej.

Naszą dewizą jest bowiem zapewnienie jak najwyższej jakości usług. Wizerunek naszej firmy budujemy na rzetelnym wykonywaniu zleconej usługi w oparciu o profesjonalne przygotowanie personelu.

Nasza firma świadczy pełen zakres usług pogrzebowo - cmentarnych. Zajmuje się organizacją oraz obsługą wyznaniowych i świeckich ceremonii pogrzebowych. Wykonuje całodobowe przewozy zmarłych z miejsca zgonu do prosektorium. Oferuje szeroki wybór trumien i urn w konkurencyjnych cenach. Prowadzi sprzedaż wieńców pogrzebowych i wiązanek. Zakład pośredniczy również w załatwianiu wszelkich formalności związanych z pochówkiem w Urzędach: USC, ZUS, a także w kancelariach parafialnych oraz biurach administracji cmentarzy. Dokonuje wynajmu autokarów dla uczestników ceremonii pogrzebowej. Pośredniczy w zorganizowaniu kremacji. Dokonuje wykopu grobów ziemnych i buduje grobowce. Sprzedaje i montuje nagrobki tradycyjne i urnowe. Przeprowadza ekshumacje oraz opiekuje się grobami.

Specjalizujemy się w obsłudze pogrzebów na terenie województwa świętokrzyskiego, realizując także zlecenia z całego kraju. Swoją ofertę kierujmy zarówno do osób fizycznych, jak i instytucji państwowych, samorządowych, domów opieki społecznej oraz związków i stowarzyszeń kombatanckich.